Lot 16
Online Only Januari 2018
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Graanhaven Rotterdam

gesigneerd in potlood rechtsonder, gedateerd in de druk 1924 linksonder

ets (onder passe-partout), 59x46,5 cm

Herkomst: Kunsthandel EJ van Wisselingh, Amsterdam.

€ 60,00
€ 80,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70