Lot 8
Online Only Januari 2018
Marius Bauer (1867-1932) (2x)

Basiliuskathedraal in Moskou gezien vanop het Rode Plein; Moskee

beide gesigneerd in potlood met initialen rechtsonder en één gesigneerd in de druk

2x ets (zonder lijst, no. 5268, 110), 19x14 en 14x23 cm

Herkomst: Kunsthandel EJ van Wisselingh, Amsterdam.

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80