Lot 7
Online Only Januari 2018

Marius Bauer (1867-1932)

Een drukke dag in de bazaar

gesigneerd in potlood met initialen rechtsonder

ets (zonder lijst), 10,5x27,5 cm

Herkomst: Kunsthandel EJ van Wisselingh, Amsterdam.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100