Lot 9
Online Only Januari 2018
Marius Bauer (1867-1932) (4x)

3x Oriëntalistische stadsgezicht; Verschillende zittende vrouwen

3x gesigneerd met initialen in potlood rechtsonder, alle gesigneerd in de druk

4x ets (zonder lijst, no. 31, 80, 5268), van 5x8,5 tot 8x14,5 cm

Herkomst: Kunsthandel EJ van Wisselingh, Amsterdam.

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90