Lot 5
Online Only Januari 2018

Willem Witsen (1860-1923)

Gezicht op de grachten in Amsterdam

gesigneerd in potlood rechtsonder

ets (zonder lijst, no. 8), 23x18 cm

Herkomst: Kunsthandel EJ van Wisselingh, Amsterdam.