Lot 33
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

Liggend figuur

middenonder gesigneerd

pastelkrijt en aquarel op papier, zonder lijst, 79x106,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220