Lot 34
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

Drie vissende vrouwen

middenonder gesigneerd

houtskool en aquarel op papier, zonder lijst, 78,5x107 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180