Lot 26
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

Figuren

middenonder gesigneerd en gedateerd 48

ets en drukverf op papier, 5x6 cm (25x32,4 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70