Lot 11
Online Only Januari 2018
Anton Pieck (1895-1987)

Duinen

rechtsonder in potlood gesigneerd en linksonder in de plaat gesigneerd en 1918

ets, linksonder in potlood geannoteerd 'gedrukt door den etser', 49x78 cm (58,5x86 cm) zonder lijst.

€ 100,00
€ 200,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160