Lot 44
Online Only Januari 2018
Takesada Matsutani (1937)

'Curve' en 'Propagation- Line'

beide in potlood gesigneerd en gedateerd resp. '70 en '72

2 kleurenzeefdrukken, genummerd E.A. en 1/5 E.A., beide zonder lijst, 73x70 en 66,5x65 cm
Uitgever: Edition Galerie Lahumière.

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80