Lot 41
Online Only Januari 2018
Paul Citroen (1896-1983)

Portret van Kees Verwey

rechtsonder in potlood gesigneerd

litho, genummerd h.c. 48/50, 66,5x50,5 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60