Lot 42
Online Only Januari 2018
Armando (1929)

Der Kopf

rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '89

kleurenlitho, genummerd 24/250, zonder lijst, 56,5x76 cm. Met originele kartonnen koker.

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180