Lot 36
Online Only Januari 2018
Karel Appel (1921-2006)

gesigneerd in potlood rechtsonder

kleurenlitho (oplage 61/75), 27,5x22 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475