Lot 341
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)

Wasdag in Volendam

rechtsonder get. en gedateerd '22

olieverf op doek, 67x47 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 2.600,00

Hamerprijs: € 2.600