Lot 24
Online Only Januari 2018
Ton Pape (1916-2003) (2x)

2x Geometrische compositie

beide gesigneerd rechtsonder

aquarel, 26x51 en 32,5x60 cm

€ 50,00
€ 70,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120