Lot 25
Online Only Januari 2018
Ton Pape (1916-2003) (2x)

2x Geometrische compositie

beide gesigneerd en gedateerd rechts/linksonder '1980' en '1982'

aquarel, 47x35 en 54x37 cm

€ 50,00
€ 70,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240