Lot 6
Online Only Januari 2018
Willem Witjens (1884-1962)

'Haventje aan de kaay'

gesigneerd met inkt rechtsonder, getiteld linksonder en gemonogrammeerd en gedateerd in druk '28,

ets, 27x37 cm

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 75