Lot 15
Online Only Januari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (2x)

2x Gezicht op de haven van Rotterdam

beide gesigneerd in potlood rechtsonder en geannoteerd 'Rotterdam' linksonder, 1x gedateerd '1920' linksonder

ets, 30x42 en 42x30 cm

€ 50,00
€ 70,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30