Lot 13
Online Only Januari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (2x)

2x Gezicht op de haven van Rotterdam

1x gesigneerd in potlood rechtsonder

1x ets en 1x kleurenets, 30x47 en 34x46 cm

€ 60,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50