Lot 12
Online Only Januari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (2x)

2x Gezicht op de Sint-Lievensmonstertoren, Zierikzee

beide gesigneerd in potlood rechtsonder

2x ets op papier, 37x24 en 41x24 cm

€ 50,00
€ 70,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30