Lot 14
Online Only Januari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (2x)

Gezicht op het Hang, Rotterdam; Gezicht op het Stokvisverlaat, Rotterdam

beide gesigneerd in potlood rechtsonder en 1x geannoteerd en gedateerd 'Rotterdam 1918'

2x ets op papier, 30x22 en 46x30 cm

€ 50,00
€ 70,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100