Lot 32
Online Only Januari 2018

Anton Heyboer (1924-2005)

'me have goin THROUGH the life'

viermaal gesigneerd en gedateerd 1983

gemengde techniek en fotocollage op papier, zonder lijst, 70,5x100 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis (1929-2017).

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300