Lot 31
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

'The woman that goes to be christ'

tweemaal gesigneerd en gedateerd 1983

gemengde techniek en fotocollage op papier, zonder lijst, 70,5x100 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis (1929-2017).

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300