Lot 29
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

Zeilschepen en roeiboten

in de plaat gesigneerd en gedateerd 1948, tevens 3x in potlood en etsverf gesigneerd,

ets, etsverf en potlood, 33,5x43,5 cm

Herkomst: Collection Jaap Buitenhuis (1929-2017).

€ 100,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180