Lot 28
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

'wereld 8'

middenonder gesigneerd en gedateerd 1990, linksboven geannoteerd 'het nieuwe systeem'

ets en etsverf, eigen druk, 33x49,5 cm

Herkomst: Collection Jaap Buitenhuis (1929-2017)

€ 200,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180