Lot 27
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

'Staan, Zitten, Liggen'

tweemaal gesigneerd en gedateerd resp. 1960-1980 en 1983

ets en etsverf op papier, zonder lijst, 70x99,5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140