Lot 51
Online Only Januari 2018
Jim Dine (1935)

'The Astra Tool' uit de serie 'The Astra Set' (1985)

gesigneerd in potlood en gedateerd 'Dine '85' (middenonder)

offset-litho, genummerd 39/400, 60x50 cm

Conditie: lijst zonder glas, in de lijst beoordeeld, in zeer goed conditie.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 400