Lot 40
Online Only Januari 2018
Corneille (1922-2010)

Liggend naakt met vogel

midden onder gesigneerd en gedateerd in potlood '86

kleurenzeefdruk op papier (épreuve d'artiste), 34,5x26 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325