Lot 20
Online Only Januari 2018
Jelle Hoogstra (1924-2003)

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 'dec 82',

aquarel en krijt op papier, 69x52 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60