Lot 19
Online Only Januari 2018
Jelle Hoogstra (1924-2003)

Vier abstracte figuren

rechtsonder gesigneerd en gedateerd '87

gouache op papier, 68x78 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90