Lot 47
Spring Auction: European Fine Art 2018
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)

Bloemen

linksonder get. G.JvdS. Backhuyzen/Ems en gedateerd 1879

aquarel op papier, 28,5x39 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00