Lot 115
Joop Vreugdenhil (1904-1969)

'Japanse nacht'

in dorso get. en gedateerd '65, en adres van de schilder 'Bazarlaan, Den Haag'

olieverf op doek, 100x134 cm

€ 700,00
€ 900,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550