Lot 3
December veiling 2017
Hollandse School (20e eeuw)

Het uitzwaaien van de vissersboot

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 48x33 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80