Lot 103
Najaarsveiling 2014
Ruud Krijnen (1949)

'La Statua'

rechtsonder get. en gedateerd 2001, en in dorso get.

olieverf op doek, 176x100 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700