Lot 78
Najaarsveiling 2014
Pablo Picasso (1881-1973)

Serie 347: '26.6.68 II'

rechtsboven in de druk gedateerd (in spiegelbeeld) '26.6.68 II'

ets/aquatint, 9,12,5 cm

Literatuur: 'Picasso 347 engravings 16/3/68 - 5/10/68', uitg. Draeger Frères, Paris, 17-12-1968, met voorwoord van Aldo en Piero Crommelynck, afb. p.89, grav.nr, 189

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000