Lot 264
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1868/70)

Boomrijk landschap met man en kind op de voorgrond

linksonder get. en gedateerd '63

olieverf op paneel, 23,5x31 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700