Lot 77
Najaarsveiling 2014
Pablo Picasso (1881-1973)

Serie 347: '24.5.68 II'

rechtsboven in de druk gedateerd '24.5.68 II' (in spiegelbeeld)

ets/aquatint, 8,5x12 cm

Literatuur: 'Picasso 347 engravings 16/3/68 - 5/10/68', uitg. Draeger Frères, Paris, 17-12-1968, met voorwoord van Aldo en Piero Crommelynck, afb. p.55, grav.nr. 108

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000