Lot 5014
Een vuurvergulde pendule

Frans Empire, begin 19e eeuw

met een staande vrouw in klassiek gewaad, boven de wijzerplaat de namen "Homere" en "Virgile", onder de wijzerplaat Pegasus, het basement met palmetranden en op vier pootjes. Adres Michelez, Rue St. Honoré No. 128.

H 43 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.400,00

Hamerprijs: € 1.400