Lot 93
Henk Dekker (1897-1974)

Zeilboot voor de Bretonse kust

rechtsonder get. en gedateerd '54

olieverf op doek, geplakt op karton, 17x22,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400