Lot 70
Johan Antonie de Jonge (1864-1927)

Flanerende figuren in het Haagse

in dorso gesigneerd door Willem de Jonge (1978)

aquarel op papier, 16x11 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400