Lot 352
Nol Molenaar (1904-1981)

Aan de Bloemenrivièra

linksonder get. en te dateren 1964

olieverf op doek, 47x58 cm

Herkomst: Particuliere collectie van een familie waarvan de moeder bevriend was met de dochters van de schilder Molenaar. Dit werk wordt gedateerd 1964 door een dochter van de schilder. Op de voorgrond van dit schilderij staan twee andere dochters van Molenaar afgebeeld.

€ 2.000,00
€ 2.000,00

Startbod: € 2.000