Lot 349
Hendrik Valk (1897-1987)

'Opus: 212, Oost-Indische kers in glas'

rechtsonder getekend in initialen en gedateerd '24 en in dorso voluit gesigneerd en gedateerd 1924

olieverf op board, 21x19 cm

Tentoonstelling: 'Hendrik Valk', Stedelijk Museum de Lakenhal, Leiden, juli-aug. 1973, cat. nr. 10 Herkomst: Uit de collectie van Pieter Wiegersma (1920-2009), leerling van Hendrik Valk op de Kunstacademie

Literatuur: Alex de Vries, 'Hendrik Valk 1897/1986', catalogus uit 2005, voorstudie (gedateerd 1923) van dit werk op p. 82.

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 3.200,00

Hamerprijs: € 3.200