Lot 207
Copie naar Gerard Terborch (17/18e eeuw)

De muziekles

olieverf op doek, 60x48 cm

Herkomst: Veiling Paul Brandt, mei 1974, kavel 105 met afb.

Dit betreft een 17/18e eeuwse copie naar Gerard Terborch, ‘The music party’. Het originele werk bevindt zich in het Cincinnati Art Museum, USA, en is te dateren rond 1670.

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500