Lot 29
Cornelis Westerbeek (1844-1903)

Heidelandschap met schaapskudde

rechtsonder get. en gedateerd 1901

olieverf op doek, 49x79 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850