Lot 313
Cornelis Westerbeek (1844-1903)

Vroege ochtend aan de slootkant

linksonder get. en gedateerd '95

olieverf op doek, 86x73

€ 50,00
€ 50,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200