Lot 285
Hendrik Ringeling (1812-1874)

'Drie Koningskinderen'

linksonder get. en gedateerd 1847

olieverf op paneel, 56x42 cm

€ 5.000,00
€ 5.000,00
€ 3.600,00

Hamerprijs: € 3.600